Büszkeségeink
Országos és Nemzetközi Bajnokok
Akikre Büszkék Vagyunk
1993-2017
FEKETE ÖVES MESTEREINK:
VÁGÓ FERENC TAEKWONDO 2. DAN, HAPKIDO 1. DAN
A Tornádó Harcművészeti Sportegyesület Vezető Instruktora, Elnöke
KELEMEN ANIKÓ 1. DAN
VIRÁG ÁDÁM 1. DAN
VÁGÓ LILLA 1. DAN
VÁGÓ KITTI 1. DAN
UDVARI VIVIEN 1. DAN
VÁGÓ ENIKŐ 2. DAN
ANDRÁSI ÁBEL 1. DAN
TÓTH BENCE 1.DAN
2017.
Budapest Open (Kyorugi)
Budapest Open (Poomsae)
Kolozs Ruben Milán III. hely
Austria Open Tulln kadetbajnokság
Országos Diákbajnokság és Engrich Mariann Emlékverseny
2016.
Április 3.
Országos Diákbajnokság és Engrich Mariann Emlékverseny
Bagi Vivien I. hely
Bagi Elina II. hely
Bagi Domonkos III. hely
Bagi Balázs III. hely
Gulyás Erik II. hely
Tóth Máté Ferenc I. hely
Tóth Bence III. hely
Április 23.
Formagyakorlat Országos Bajnokság
(Nagykáta)
Egyénik
Kolozs Ruben Milán I. hely
Csönge Zsófia I. hely
Bagi Balázs I. hely
Kulik Tamás II. hely
Adamecz Vivien III. hely
Minkó Nadin Florina III. hely
Vágó Enikő I. hely
Kulik Réka II. hely
Egyéni Kreatív
Sztojka Levente I. hely
Párosok
Kolozs Ruben Milán + Csönge Zsófia I. hely
Bagi Balázs + Adamecz Vivien II. hely
Csapatok
Kulik Tamás / Bagi Balázs / Adamecz Vivien II.hely
Oroszi Hanna / Csönge Zsófia / Bagi Vivien IV. hely
Minkó Nadin / Kolozs Ruben Milán / Gulyás Erik II. hely
Május 14.
13. Nemzetközi Goldstars Kupa
Bagi Vivien II. hely
Bagi Balázs II. hely
Gulyás Erik III. hely
Kolozs Ruben Milán II. hely
Tóth Máté Ferenc III. hely
Sztojka Levente III. hely
Június 11.
Bratislava Open
Bagi Vivien II. hely
Bagi Balázs III. hely
Mészáros Liliána III. hely
November 26.
Országos Bajnokság
Kolozs Ruben Milán I. hely
Bagi Balázs II. hely
2014.
2014.12.06
az I. Do Am Hapkido Országos Bajnokság Hódmezővásárhely!
Eséstechnika versenyszámban:
Tóth Gyula 1. helyezés
Rúgástechnika versenyszámban:
Vágó Enikő 1. helyezés
Önvédelem versenyszámban:
Tóth Gyula 1. helyezés
Tóth János 1. helyezés
Gulyás Erik 1. helyezés
Sztojka Levente 1. helyezés
Küzdelem versenyszámban:
Tóth Gyula 1. helyezés
Sztojka Levente 1. helyezés
Erőtörés versenyszámban:
Tóth Gyula 1. helyezés
Vágó Kitti 1. helyezés
2014. Bajnokai:
2014.04.05 Országos WTF Taekwondo Diákbajnokságot és Engrich Mariann Emlékverseny Budapest
Mészáros Liliána 1. helyezés
Bagi Balázs 1. helyezés
Bagi Elina 1. helyezés
Lukács Norbert 1. helyezés
2014. 05. 03 WTF Taekwondo Nemzetközi Goldstars Kupa Budapest!
Mészáros Liliána 1. helyezett
Szádvári Ákos 1. helyezett
Vágó Kitti 1. helyezett
Lőrincz Ferenc 1. helyezett
Bagi Balázs 1. helyezett
2014. 05. 31 FORMAGYAKORLAT Országos Bajnokság NAGYKÁTA!
Vágó Enikő 1 helyezés
Vágó Ferenc 1 helyezés
Adamecz Vivien 1 helyezés
Kulik Réka 1 helyezés
Lőrincz Ferenc 1 helyezés
Lőrincz Ferenc-Soltész Sarolta-Németh Helga 1 helyezés
Vágó Lilla-Vágó Kitti-Vágó Enikő 1 helyezés
2013. Bajnokai:
2013.03.23 XIII. Országos WTF Taekwondo Diákolimpia és Engrich Mariann Emlékverseny Eger
Bagi Elina Panna 1 helyezés (Tápiószecső)
Bajó Bence 1 helyezés (Pánd)
Lőrincz Ferenc 1 helyezés (Pánd)
Németh Helga 1 helyezés (Pánd)
2013.03.10-én a Nagykáta VIII. Ki-Mit-Tud 1. helyezés
Vágó Lilla 1. Dan, Vágó Kitti 1. Dan, Vágó Enikő 1. Dan, Vágó Ferenc 2. Dan és Varró Viktor 2. Kup.
2013. 04. 27. XII. Formagyakorlat Országos Bajnokságot a Koreai Nagykövet Kupájáért Budapest
Vágó Enikő 1. helyezés
Németh Helga 1. Helyezés
2013.05.11-én IV. Nyílt Daehanminguk Hapkido Európa Bajnokság Budaőrsi Sport Center
Vágó Lilla 1. Helyezés (Rúgástechnika, Európa Bajnok)
Sztojka Levente 1. Helyezés (Küzdelem, Európa Bajnok)
2013. 05. 18. X. Nemzetközi Goldstars Kupa Budapest Soroksári Sportcsarnok
Vágó Kitti 1. Helyezés
Lukács Norbert 1. Helyezés
2013.11.23. Országos WTF Taekwondo Bajnokság Nagykáta
Molnár Lili 1 helyezett ( Tápiószecső )
Mészáros Liliána 1 helyezett ( Tápiószecső )
Széles Erika 1 helyezett ( Pánd )
Bagi Elina Panna 1 helyezett ( Tápiószecső )
Tóth Bence 1 helyezett ( Tápiószecső )
Pető Patrik 1 helyezett ( Tápiószecső )
Lőrincz Ferenc 1 helyezett ( Pánd )
Vágó Enikő 1 helyezett ( Tápióság )
Vágó Kitti 1 helyezett ( Tápióság )
Szegvári Dóra 1 helyezett ( Pánd )
2012. Bajnokai:
2012.03.31 Taekwondo Diákolimpia És Engrich Mariann Emlékverseny Nagykáta
Andrási Ábel 1. Helyezés
Molnár Lili 1. Helyezés
Tóth Bence 1. Helyezés
Bajo Bence 1. Helyezés
Kapás Beatrix 1. Helyezés
2012.05.19. Nemzetközi Goldstars Kupa Budapest
Lukács János 1. Helyezés
Kiss Bence 1. Helyezés
Andrási Ábel 1. Helyezés
Tóth Bence 1. Helyezés
Nagy Dániel 1. Helyezés
Kapás Beatrix 1. Helyezés
Bajo Bence 1. Helyezés
2012.05.19. II. Nyílt Hapkido Bajnokság Budapest
Tóth Gyula 1. Helyezés
2012.10.20. Taekwondo Országos Bajnokság Budapest
Tihanics Zsolt 1. Helyezés
Molnár Lili 1. Helyezés
Lőrincz Ferenc 1. Helyezés
Soltész Sarolta 1. Helyezés
Vágó Kitti 1. Helyezés
Széles Erika 1. Helyezés
Kiss Bence 1. Helyezés
2011. Bajnokai:
Andrási Ábel 1. Helyezés XI. Diákolimpia Budapest
Tóth Bence 1. Helyezés XI. Diákolimpia Budapest
Udvari Vivien 1. Helyezés XI. Diákolimpia Budapest
Vágó Kitti 1. Helyezés XI. Diákolimpia Budapest
Boros Olivér 1. Helyezés XI. Diákolimpia Budapest
Vágó Enikő 1. Helyezés X. Formagyakorlat OB Budapest
Udvari Vivien 1. Helyezés X. Formagyakorlat OB Budapest
Lukács János 1. Helyezés I. Hapkido OB Küzdelem Budapest
Lukács János 1. Helyezés I. Hapkido OB Erőtörés Budapest
Tóth Bence 1. Helyezés I. Hapkido OB Küzdelem Budapest
Tóth Bence 1. Helyezés I. Hapkido OB Rúgástechnika BP
Vágó Kitti 1. Helyezés XVIII. OB Pécs
Andrási Ábel 1. Helyezés XVIII. OB Pécs
Tóth Bence 1. Helyezés XVIII. OB Pécs
Kun Zsolt Gergő 1. Helyezés XVIII. OB Pécs
Vágó Kitti 1. Helyezés I. BP Open Cup Budapest
Andrási Ábel 1. Helyezés I. BP Open Cup Budapest
Udvari Zoltán 1. Helyezés I. BP Open Cup Budapest
Lukács János 1. Helyezés I. BP Open Cup Budapest
2010. Bajnokai:
Vágó Kitti 1. helyezés X. Diákolimpia Nagykáta
Andrási Ábel 1. helyezés X. Diákolimpia Nagykáta
Paulovits Rajmond 1. helyezés X. Diákolimpia Nagykáta
Udvari Vivien 1. helyezés X. Diákolimpia Nagykáta
Paulovits Kitti 1. helyezés IX. Formagyakorlat OB Tápióság
Vágó Enikő 1.helyezés IX. Formagyakorlat OB Tápióság
Udvari Vivien 1. helyezés IX. Formagyakorlat OB Tápióság
Vágó Kitti 1. helyezés IX. Formagyakorlat OB Tápióság
Boros Olivér 1. helyezés IX. Formagyakorlat OB Tápióság
Tóth Bence 1. helyezés IX. Formagyakorlat OB Tápióság
Maróth Cintia 1. helyezés IX. Formagyakorlat OB Tápióság
Mészáros Andrea 1. helyezés IX. Formagyakorlat OB Tápióság
Holecz Milán 1. helyezés IX. Formagyakorlat OB Tápióság
Vágó Enikő 1. helyezés IX. Formagyakorlat OB Tápióság
Boros Olivér 1. helyezés IX. Formagyakorlat OB Tápióság
Csapatversenyben:
1. Tornádó HSE58 pont (6 arany, 4 ezüst, 4 bronz)
2009. Bajnokai:
Paulovits Rajmond 1. helyezés VIII. Formagyakorlat OB BP
Andrási Ábel 1. helyezés XVI. OB Békéscsaba
2008. Bajnokai:
Andrási Ábel 1.helyezés Diákolimpia
Andrási Ábel 1.helyezés
Paulovits Rajmond 1.helyezés VII. Formagyakorlat OB.
Vágó Lilla 1.helyezés
Andrási Ábel-Paulovits Rajmond párosban 1.helyezés I.Nyílt Formagy OB.
Paulovits Rajmond 1.helyezés Baden Formagy.
Andrási Ábel 1.helyezés Tkd. OB. Budapest
2007. Bajnokai:
Andrási Ábel 1.helyezés Diákolimpia BP
Andrásiné Karmanócky Tünde 1.helyezés VI. Forma OB BP
Paulovits Rajmond 1.helyezés VI forma OB BP
Andrási Ábel 1.helyezés
Udvari Zoltán 1.helyezés
Udvari Vivien 1.helyezés OB. Tápiószentmárton
Vágó Ferenc 1.helyezés
2006. Bajnokai:
Virág Ádám 1.helyezés Diákolimpia BP
Paulovits Rajmond 1.helyezés
Andrási Ábel 1.helyezés
Andrásiné Karmanóczky Tünde 1.helyezés Formagyakorlat OB. Pécs
Andrási Ábel-Paulovits Rajmon 1.helyezés
Virág Ádám 1.helyezés
Andrási Ábel 1.helyezés Nemzetközi Goldstars Kupa BP
Sári Gergő 1.helyezés
Andrási Ábel 1.helyezés Gyerek OB Debrecen
2005. Bajnokai:
Virág Ádám-Kelemen Anikó 1.helyezés Formagyakorlat OB Pécs
Andrási Ábel 1.helyezés Formagyakorlat OB Pécs
Andrási Ábel 1.helyezés Gyerek OB BP
2004. Bajnokai:
Virág Ádám 1.helyezés Ifi OB BP
Kaszás György 1.helyezés OB BP
Udvari Zoltán 1.helyezés Goldstars Kupa BP
Vágó Ferenc 1.helyezés Hwarangdo Kupa Hódmezővásárhely
Udvari Zoltán 1.helyezés IX. Nemz. Mikulás Kupa BP
Udvari Vivien 1.helyezés IX. Nemz. Mikulás Kupa BP
2003. Bajnokai:
Virág Ádám 1.helyezés
Kelemen Anikó 1.helyezés
Zollai Kristóf 1.helyezés XI. Gyerek OB Tápióság
Berényi Nikolett 1.helyezés
Bugyi Bianka 1.helyezés
Kaszás György 1.helyezés
Vágó Lilla 1.helyezés IV. Nemzetközi Goldstars Kupa BP
Virág Ádám 1.helyezés IV. Diákolimpia
Virág Ádám 1.helyezés Nyílt Horvát
Udvari Zoltán 1.helyezés VIII. Mikulás Kupa BP
2002. Bajnokai:
Kelemen Anikó 1.helyezés III.Engrich M.és Diákolimpia BP
Virág Ádám 1.helyezés Gyerek OB Pécs
Czifra Márk 1.helyezés Gyerek OB Pécs
Bugyi Dávid 1.helyezés Iv Hwarangdo Kupa Hódmezővásárhely
2000. Bajnokai:
Minik Gábor 1.helyezés I. Engrich Mariann emlékverseny Tápióság
1999. Bajnokai:
Virág Ádám 1.helyezés Hansoo kupa BP
Virág Ádám 1.helyezés VII. OB Kecskemét
Virág Ádám 1.helyezés Hwarangdo kupa Hódmezővásárhely
1998. Bajnokai:
Berényi András 1.helyezés VI. Gyerek OB. Tápióság
Wágner István 1.helyezés IV. Honvéd Kupa Budapest
1997. Bajnokai:
Pester Attila 1.helyezés II. Honvéd Kupa Budapest
Kocserák Tamás 1.helyezés II. Honvéd Kupa Budapest
Herczeg Gábor 1.helyezés „A”.kat. OB
Balogh László 1.helyezés III. Gyerek OB. Kecskemét
Kocserák Tamás 1.helyezés III. Gyerek OB. Kecskemét
Pester Attila 1.helyezés „B”. kat. OB
1996. Bajnokai:
Herceg Gábor 1.helyezés V. O.B ,,A” Kategória Budapest
Cserni Tímea 1.helyezés IV. Gyermek O.B Budapest
Varró Viktor 1.helyezés IV. Gyermek O.B Budapest
Balogh László 1.helyezés IV Gyermek O.B Budapest
Berényi Tamás 1.helyezés Honvéd Kupa Budapest
1995. Bajnokai:
Herczeg Gábor 1.helyezés IV. O.B ,,A” Kategória Budapest
Balogh László 1.helyezés Gyermek O.B Kecskemét
Kocserák Tamás 1.helyezés Gyermek O.B Kecskemét
Kun Gábor 1.helyezés Gyermek O.B Kecskemét
Herceg Gábor 1.helyezés V. O.B ,,B” Kategória Budapest
Balogh László 1.helyezés Mikulás Kupa Budapest
Samu Nikolett 1.helyezés Mikulás Kupa Budapest
1994. Bajnokai:
Berényi Tamás 1.helyezés III.O.B Békés ,,B” Kategória
Juhász Katalin 1.helyezés Mikulás Kupa Budapest